Më mbaj mend (për 1 muaj)

Capital T, Anxhela Peristeri & Mandi - Habibi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[CAPITAL T:]
Sikur Gjithe Boten Me Ta
Dhon Ti Nuk E Do E Sot
Me Tjeter Ti Po pin E Po
Feston Nuk Ma Ke Njoft
Ti Zemren Nuk E Meriton
Qe Un Te Vuj Per Ty E
dehem Deri Von

[ANXHELA:]
Po Du Me t'Pa Pa Pa
Sikur Pak Pak Pak S'Po
Mundem Un Me t'Pas
Ty Larg. Po Du Me t'Pa
Pa Pa Vetem Pak Pak Pak
Per Ty Mo Dot Veten Mo
Dot Se Marr

[REF. MANDI:]
Kom pi habibi, habibi, e du me t'pa
E nuk e di ti, e di ti se zemеr t'kam
Kom pi habibi, habibi, e du me t'pas
E nga inati, inati po du me plas
Kom pi habibi, habibi, е du me t'pa
E nuk e di ti, e di ti se zemer t'kam
Kom pi habibi, habibi, e du me t'pas
E nga inati, inati po du me plas

[CAPITAL T:]
E mushi goten per ty
Votka ma ka perzi vec
Se Me Shujt Sa Mo Shum
Dashni O Per Ty Jam Tu
U Deh O Pasha Nonen O
Per Ty Kom Bo Be E Ke
Tepru Vet M'Ke Dal Prej
Dore Gajle Tjeter Qysh
Raki Une Mos Pafsha
Sun ma sheh mu nsy vajtimin
Pa Ty Po Knaqna
Dy Tre Piva Dhe Fitili
Kallet Deri Naten
Rezervoi Ti Pushimet
Vec Numroi Ti Datat

[ANXHELA:]
E Un T'Du E Veten Nuk
E Du Sa Her Qe Per Ty
Malli Me Merr Mu Kam
Met Harru Edi Kam Met
Harru Tash Ti Jeton Pa
Mu Pa Mu

Po Du Me t'pa Pa Pa
Sikur Pak Pak Pak
S'Po Mundem Un Met Pas
Ty Larg Po Du Met Pa Pa
Pa Vetem Pak Pak Pak Pa Ty
Mo Dot Veten Mo Se Marr

[REF. MANDI:]
Kom pi habibi, habibi, e du me t'pa
E nuk e di ti, e di ti se zemеr t'kam
Kom pi habibi, habibi, e du me t'pas
E nga inati, inati po du me plas
Kom pi habibi, habibi, е du me t'pa
E nuk e di ti, e di ti se zemer t'kam
Kom pi habibi, habibi, e du me t'pas
E nga inati, inati po du me plas
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)