Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mevli & Shpat Kasapi - Cataleya

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
TEKSTI

MEVLAN SHABA

Ah Moj Ah Moj Katalea
Moj Ca Mi Bone Zemers
Tem

SHPAT KASAPI

Mega Luks Je Beybe
Katalea Jeme Ah Ku
Ku Bre None Zemres
Ca Mi Bone. Mega
Luks Je Beybe Katalea
Jeme Ah Ku Ku Bre None
Zemres Ca Mi Bone

TEKSTI

MEVLAN SHABA

Bejbi Thu Bejbi Thu
Leni Shoqet Rri Me
Mu Ta Bojm Jeten Si
Ne Filma Mega Luks
Bela Vita. Tailantina Me
Ne Emrin Tain Afer Don
Krejt Me Caj Boja Me
Dore Ti BayBay Per
Dubai Jem Per Dubai

REFRENI

SHPAT KASAPI

Ca Mi Bone Zemers Sime
Ah Dashni Ca Mi Bone
Zemers Sime

Mega Luks Je Beybe
Katalea Jeme Ah Ku
Ku Bre None Zemres
Ca Mi Bone Me Ke Bone.
Mega Luks Je Beybe
Katalea Jeme Ah Ku Ku
Bre None Zemres Ca Mi
Bone

TEKSTI DY

MEVLAN SHABA

Marova Krejt Moj Jete
Mas Teje Mas Teje Jam
I Cmendur Pasha Jeten
Ta Dish Ti Se Ta Du Eren.
Krejt Sekretet Ti Mi Din
Ti Mi Din Ti Mi Din Te
Endrroj Se S'Te Kam
Thon Se T'Kam Dashni
Prej Fillimit

REFRENI DY

SHPAT KASAPI

Mega Luks Je Beybe
Katalea Jeme Ah Ku
Ku Bre None Zemres
Ca Mi Bone. Mega
Luks Je Beybe Katalea
Jeme Ah Ku Ku Bre None
Zemres Ca Mi Bone
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)