Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Emocionona

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Hala kur tshoh emocionona nona
mi kujton ato kohna kohna
po menoj per ty krejt qa tbona
po menona e menona nona 2X

Tu prite tu prite me më thirr ti mu ni ditë
me më thon që je mërzitë veq ani ani
Ke dit ke dit gjithmone veq ti me ik
veq prej meje me prite veq ani ani
pse spom flet ti rrugë ti
pse zemrën se zbute ti
pse ki qef me te lut ty
pse nuk bon me shkrujt ti
une paqe e ti lufte ti
pse ki qef me lujt ti

hala kur tshoh emocionona nona
mi kujton ato kohna kohna
po menoj per ty krejt qa tbona
po menona e menona nona 2X

Më akuzon ti ti mke bo Dom ti ti
Rrugë kur kalon ti ti mke bo dom ti ti
ka po shkon ti ti diskuton ti ti diskuton ti ti
mke bo dom ti ti.

Qysh me ja bo me ty ty
qysh me ja bo me ty ty
me tjerë a ishe kthy me tjere a ishe kthy

hala kur tshoh emocionona nona
mi kujton ato kohna kohna
po menoj per ty krejt qa tbona
po menona e menona nona.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)