Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Chris Brown - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Spoken:]
Yeah.
Who'd thought that this little dude right here
Chris Brown
PRISSY (Not pissy boy)boy from Tappahannock, Virginia
[Laughs]

I ain't think this voice would get me this far.
[Scoffs]
God pulled a fast one

All my dudes in E-town stay up
Mom,dad im gon make yall proud
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)