Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Chris Brown - That Gurl

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Chris Brown:

Theres a gurl out there that I been
lookin at and I don't know what came over me, but I seen her out the corner of my and

[hook]

O gurl danm you look fine
can I get cha name or ya number
can I walk ya home gurl
You is to danm fine to not be my gurl

Chris Brown:
Then she gave me her house key
and said come by three
but then I said but I don't even know
were ya live so she gave me her
phone number and said call me
later for directions

So around 2:00 I gave her a call got to her place and she was sittin on her bed waitin in a see through thong. I asked her what her name was and she said(Jada)

[hookx2]
ends and music fades out
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)