Më mbaj mend (për 1 muaj)

Chenoa - What My Heart Wants To Say

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
You´re amazing
so amazing
have I told you
enough
you´re my angel
guardian angel
god knows I´ve been blessed with love

But if I been gone tomorrow
would you know how deep my loves goes
have I ever told you
you´re the one

If the words don´t come my way
hope its still love
hope it still shows
if the words don´t come my way
hope you still know what my heart wants to say

Words so tender
I surrender
to this feeling
so true
my affirmation
my inspiration
darling I have been blessed with you

If the words don´t come my way
hope you still know
hope it still shows
if the words don´t come my way
I hope you still know what my heart wants to say

But if I be gone tomorrow
would you know how deep my loves goes
if I was gone forever
would you know how much I care

You make me feel like flying
and failing all emotion
that everytime you look at me
you see it in my eyes

If the words don´t come my way
I hope you still know

if the words don´t come my way
I hope you still know
I hope it still shows

If the words don´t come my way
I hope you still know
what my heart wants to say

If the words don´t come my way
I hope you still know
hope it still shows

If the worst don´t come my way
I hope you still know
I hope it still shows
I hope still you know
what my heart wants to say
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)