Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - Reverb Song

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
"Ok..."

"Ooooh oo oh, yeeaah yeh"
"Can I have a bit more reverb please?"
"Sorry, can I have a little bit more reverb?"
"Sorry, just a little bit more'll be enough."
"I can't hear it. Did you put reverb on."
"Alright."
"Are you sure there's reverb?
"Just a little bit more?"
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)