Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elena Ristevska - Tvoja Edinstvena

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Spored tvojot zakon,
imas pravo ti na dve,
dve devojki da imas,
ti vo tvojot svet.
No mojot zakon veli,
da sum samo tvoja jas,
i se ke storam za da bidam,
tvoja edinstvena.

Kazi,samo kazi,
i se ke napravam,
samo kazi, ne me lazi,
i ke zaboravam,
samo kazi, samo kazi,
i se ke izbrisam,
samo kazi, deka jas sum
tvoja edinstvena.

Pogledni me vo oci,
zasto me izmacuvas,
znam jas za nea,
a ti meni kazuvas.
Srcevo mi veli,
deka se e vistina,
kazi nesto dosta veke,
jas zboruvav.

Kazi,samo kazi,
i se ke napravam,
samo kazi, ne me lazi,
i ke zaboravam,
samo kazi, samo kazi,
i se ke izbrisam,
samo kazi, deka jas sum
tvoja edinstvena.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)