Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elena Ristevska - Ni Na Nebo Ni Na Zemja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
koga ke me vidis
nesto ke mi raskazes
jas ke dojdam
ako vetis ke si iskreen
koga sama sum i koga oci zatvoram
te zamisluvam
ooooooo ne

ni na nebo ni na zemja
ne sum koga me dopiras
znam no zaludno ke velam
nemoj ne ne ne ne
ni na nebo ni na zemja ne dum koga me dopiras aaa
dali da te sprecam neznam ne ne ne ne

velam ne aaaa mislam da oo
poluduvaaaam aaaa aaaooo ih
(kaka i kaka kaka i kaka)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)