Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - I Was There

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Looking back upon my life
And the places that I've been
Pictures, faces, girls I've loved
I try to remember when
Faded memories on the wall
Some names I have forgotten
But each one is a memory I
Look back on so often.

I look into the past
I want to make it last
I was there

I look into the past
I want to make it last
I was there

Looking back what I have done
There's lots more life to live
At times I feel overwhelmed
I question what I can give
But I don't let it get me down
Or cause me too much sorrow
There's no doubt about who I am
I always have tomorrow

I look into the past
I want to make it last
I was there

I look into the past
I want to make it last
I was there

Looking back upon my life
Faded memories on the wall
Looking now at who I am
I don't let it get me down.

Looking back upon my life
And the places that I've been
Pictures, faces, girls I've loved
I try to remember when
But I don't let it get me down
Or cause me too much sorrow
There's no doubt about who I am
I always have tomorrow

I look into the past
I want to make it last
I was there

I look into the past
I want to make it last
I was there
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)