Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Desensitized

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Clenching my teeth tight
My head is like a sponge
Give it to me free
I wanna get ripped off
And drown in the airwaves
Another fatal wreck
On the information highway
So go ahead and kill yourselves
It all amuses me
For I'll be damned to spend my life in hell
Another wise ingrate
Bring me blood and pain
Of a stranger's fate
Give it all away
Give it to me now
I'm desensitized
I wanna watch the bomb
Blow the masses high
I wanna get ripped off
And drown in the airwaves
Another fatal wreck
On the information highway
So go ahead and kill yourselves
It all amuses me
For I'll be damned to spend my life in hell
Another wise ingrate
Bring me blood and pain
Of a stranger's fate
Give it all away
I wanna get ripped off
And drown in the airwaves
Another fatal wreck
On the information highway
So go ahead and kill yourselves
It all amuses me
For I'll be damned to spend my life in hell
Another wise ingrate
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)