Më mbaj mend (për 1 muaj)

Green Day - Minnesota Girl

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sittin' on the hood of a camaro
Walkin' shooting stars across the earth
Counting all the bites from the mosquitoes
There goes my Minnesota girl

Lazy days
Gone without notice
In a daze... with faraway eyes

Driving to a closed spot Wednesday afternoon
There goes my Minnesota girl

In a daze
Go without notice
Lazy days....with faraway eyes

Countin' from the pieces we have been through
Here comes my Minnesota girl
There goes my Minnesota girl
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)