Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Hoobastank - If Only

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I thought it wasn't wrong,
To hide from you,
Simple truth.

I was scared,
I felt it all along,
But it hurt to much for me, to share.

If only I, had been this blind.
I'd have someone to hold on to.
IF only I, could change your mind,
If only I had known, If only I had you...

Finally understand,
Why things have happened,
And how it all could go so wrong.

Will this pain ever end?
'cause I don't think I can carry on.

If only I, had been this blind.
I'd have someone to hold on to.
If only I, could change your mind,
If only I had known, If only I had you...

If only I had you!..
If only I had you!..

If only I, had been this blind.
I'd have someone to hold on to.
If only I, could have spoke my mind,
If only it were true, We could start brand-new
I know I'll make it through
If only I had you!..
If only I had you!..
If only I had you!..
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)