Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Aerosmith - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Wake up kids
It's half past the youth
Nothing really changing but the date

You a grand slammer
but you're no Babe Ruth
You gotta learn how to relate

I heard you swinging from the perly gate
I got all answers low and behold
You got the right key baby
but the wrong key hole, yo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)