Më mbaj mend (për 1 muaj)

Justin Bieber - Latin Girl

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ooooh
Lets go!
She's my latin girl
She's my latin girl

I was on the beach yeah
I was on vacation
I was doing nothing
I was just sittin' patient
Then you walked by
You caught my eye
I said "who's this girl, she's lookin super fly"

Hey miss beautiful
I've never seen you before
And I would like to be the one to show you I am cool and all
Hey little mama
What you got on ya
Looking so good that I just want to telephone ya

She's my latin girl
Ooh pretty lady don't you think it's crazy
She's my latin girl
Oh she tries to fight it but she knows she likes it
She's my latin girl
Saw what I see then she's looking at me
And she's looking at me
She's my latin girl
Yeah yeah yeah

I've never seen you before
And I would like to be the one to show you I am cool and all
Hey little mama
What you got on ya
Looking so good that I just want to telephone ya

She's my latin girl
Ooh pretty lady don't you think it's crazy
She's my latin girl
Oh she tries to fight it but she knows she likes it
She's my latin girl
Saw what I see then she's looking at me
And she's looking at me
She's my latin girl
Yeah yeah yeah

She's my latin girl
Ooh pretty lady don't you think it's crazy
She's my latin girl
Oh she tries to fight it but she knows she likes it
She's my latin girl
Saw what I see then she's looking at me
And she's looking at me
She's my latin girl
Yeah yeah yeah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)