Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - All I've Got To Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Whenever I want you around, yeah
All I gotta do
Is call you on the phone
and you'll come running home, yeah
That's all I gotta do.

And when I, I wanna kiss you, yeah
All I gotta do
Is whisper in your ear
the words you long to hear
and I'll be kissing you

And the same goes for me
whenever you want me at all
I'll be here yes I will
whenever you call
You just gotta call on me, yeah
you just gotta call on me

And when I, I wanna kiss you, yeah
All I got to do
Is call you on the phone
and you'll come running home, yeah
That's all I gotta do.

And the same goes for me
whenever you want me at all
I'll be here, yes I will
whenever you call
You just gotta call on me
you just gotta call on me.

Oh, you just gotta call on me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)