Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Anna

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Anna, you come and ask me girl
To set you free, girl
You say he loves you more than me

So I will set you free
Go with him, go with him

Anna, girl, before you go now
I want you to know now
That I still love you so
But if he loves you more, go with him

All of my life I've been searching for a girl
To love me like I love you oh, now
But every girl I've ever had breaks my heart

And leaves me sad, what am I
What am I suppose to do oh, oh, oh .....
Anna, just one more thing, girl
You give back your ring to me
And I will set you free, go with him

All of my life I've been searching for a girl
To love me like I love you
Cause let me tell you now
But every girl I've ever had breaks my heart

And leaves me sad, what am I
What am I suppose to do oh, oh, oh .....
Anna, just one more thing, girl
You give back your ring to me
And I will set you free,
Go with him, go with him
You can go with him, girl, go with him
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)