Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Dr. Robert

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ring my friend I said you'd call Dr. Robert,
Day or night he'll be there anytime at all Dr. Robert.

Dr. Robert, your a new and better man,
He helps you to understand,
He does everything he can, Dr. Robert.

If your down he'll pick you up Dr. Robert,
Take a drink from his special cup Dr. Robert

Dr. Robert, he's a man you must believe,
Helping everyone in need,
No one can succeed like Dr. Robert

Well, well, well your feeling fine,
Well, well, well, he'll make you Dr. Robert

My friend works for the national health Dr. Robert,
Don't take money to see yourself with Dr. Robert

Dr. Robert, your a new and better man,
He helps you to understand,
He does everything he can Dr. Robert

Well, well, well, your feeling fine,
Well, well, well, he'll make you Dr. Robert

Ring my friend I said you'd call Dr. Robert (2x)
Dr. Robert!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)