Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Beatles - You Know What To Do

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
You can't do that
I got something to say that might cause you pain,
if I catch you talking to that boy again,
I'm gonna let you down,
and leave you flat,
bacause I told you before, oh,
you can't do that.
Well, it's the second time, I've caught you talking to him,
do I have to tell you one more time, I think it's a sin,
I think I'll let you down.
Let you down and leave you flat,
gonna let you down and leave you flat,
because I've told you before, oh,
you can't do that.
Ev'rybody's green,
'cause I'm the one, who won your love,
but if it's seen,
you're talking that way they'd laugh in my face.
So please listen to me, if you wanna stay mine,
I can't help my feelings, I'll go out of my mind.
I know I'll let you down,
and leave you flat,
gonna let you down and leave you flat,
because I've told you before, oh,
you can't do that.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)