Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - And I Love Her

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I give her all my love
that's all I do
and if you saw my love
you'd love her too
and I love her
She gives me everything
and tenderly
the kiss my lover brings
She brings to me
and I love her
A love like ours
could never die
as long as I
have you near me
Bright are the stars that shine
dark is the sky
I know this love of mine
will never die
and I love her
Bright are the stars that shine
dark is the sky
I know this love of mine
will never die
and I love her
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)