Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Saturation

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
let me tell you bout myself,
some say I got a bad attitude,
let me tell you bout myself,
some say I got a lot to prove,

let me tell you bout myself,
Ill do whatever you want,
Ill do what you ask me to,
Ill do what you tell me to do,
[no]

Strange love,
be gone,
be gone
gone,

let me tell you bout myself,
some say I got a long way to go,
some say IÂ’m going STRAIGHT down,
some say thereÂ’s no where to go,
and this is what I SAY

[yeah, yeah]
strange love,
be gone,
be gone

strange love,
be gone,
be gone

(isn't this song by greydaze, and not linkin park?)
yea this def isn't linkin park

well duh like greydaze had half the members from linkin park in it ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)