Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Piercing The Skin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
i look around...
i look around...
i look around and i see myself
i look around and i see myself
im piercing the skin

Chorus
im piercing the skin
one more time, im piercing the skin
its going deeper through the skin
going down, going down
go..in..down!

i turn around and i look at myself
i see the blood on the floor
i see the cut on my arm
i ask myself why

Chorus
im piercing the skin
one more time, im piercing the skin
its going deeper through the skin
going down, going down
go..in..down!

its hard to find you when your not around
i know that your here smiling down
you look at me and i look at you
but nothing you can say or do
compares to the pain that i felt
when you said we would go our seperate ways
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)