Më mbaj mend (për 1 muaj)

Linkin Park - Chali

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
WhatÂ’s up?
YouÂ’ve reached Mike
Give me a detailed m—
Please enter your pass—
First message
Yo, Mike
This is Chali 2na, wÂ’sup, man?
IÂ’m just trying to catch up with you, man,
so we can go ahead and get this song on the roll, with a pot-n-a-d
Haha, call me back, peace
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)