Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Blue Jay Way

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
There s a fog upon L.A.
And my friends have lost their way
We ll be over soon they said
Now they ve lost themselves instead.

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long
for I may be asleep.

Now it only goes to show
and I told them where to go
ask a policeman on the street
there s so many there to meet.

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long
for I may be asleep.

Now it s past my bed I know
and I d really like to go
soon will be the breath of day
sitting here in Blue Jay Way.

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long
for I may be asleep

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long

Please don t be long
please don t you be very long
please don t be long

Don t be long - don t be long - don t be long
Don t be long - don t be long - don t be long

1967 Northern Songs Ltd.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)