Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Beatles - A Taste Of Honey

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës


A taste of honey... tasting much sweeter than wine.

I dream of your first kiss, and then,
I feel upon my lips again,
A taste of honey... tasting much sweeter than wine.

I will return, yes I will return,
I ll come back for the honey and you.

Yours was the kiss that awoke my heart,
There lingers still, though we re far apart,
That taste of honey... tasting much sweeter than wine.

I will return, yes I will return,
I ll come back (he ll come back) for the honey (for the honey) and you.

Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)