Më mbaj mend (për 1 muaj)

Beatles - Dont Bother Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës


Since she s been gone
I want no one
to talk to me
It s not the same
but I m to blame
It s plain to see

So go away and leave me alone
Don t bother me

I can t believe
that she would leave
me on my own
It s just not right
where every night
I m all alone

I ve got no time for you right now
Don t bother me

I know I ll never be the same
If I don t get her back again
because I know she ll always be
The only girl for me

But till she s here
please don t come near
just stay away
I ll let you know
when she s come home
Untill that the day

Don t come around leave me alone
Don t bother me

I ve got no time for you right now
Don t bother me

I know I ll never be the same
If I don t get her back again
because I know she ll always be
The only girl for me

But till she s here
please don t come near
just stay away
I ll let you know
when she s come home
untill that the day

Don t come around leave me alone
Don t bother me
Don t bother me
Don t bother me

Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)