Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tarkan - Da

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sensiz gecelerin koynunda
Uyku girmez gi¶zlerime
Bu karanli½klar beni eritse de
Vazgei§mem senden
Ai¾k-i½ alevinden

Bilirim gi¼nler yeniden doi°acak
Ellerim dokununca yi¼rei°in yanacak
Bilirim heri¾ey yeniden yai¾anacak
Sari½li½nca boynuna gi¶zlerin dolacak

Yi¼ri¼ri¼m gecenin i¼sti¼ne
Salari½m gi¼nei¾lerimi
Gi¶ri¼ri¼m tane tane ai§i½lan gi¼llerimi
Yi¼ri¼ri¼m gecenin i¼sti¼ne
Gi¼nahlardan gei§erim
Ezerim birer birer yalan sevii¾leri

Di¶n bebei°im
Di¶n i§aresiz bai¾i½m
Ayri½li½k bi¶yle uzun si¼rmez ki
Di¶n bebei°im
Aci½lar seliyim
Di¶n bebei°im
Hasrete gebeyim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)