Më mbaj mend (për 1 muaj)

Us5 - Club Tropicana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Mikel:
Let me take you to the place
Where membership's a smiling face
Brush your shoulders with the stars

Richie:
Where strangers take you by the hand
And welcome you to wonderland
From beneath their panamas

Chorus:
Club Tropicana, drinks are free
Fun and sunshine - there's enough for everyone
All that's missing is the sea
But don't worry, you can suntan

Izzy:
Castaways and Lovers meet
Then kiss in Tropicana's heat
Watch the waves break on the bay

Jay:
Soft white sands, a blue lagoon,
Cocktail time, a summer's tune,
A whole night's holiday!

Chorus

Instrumental

Chorus

Cool (4x)

Jay:
Pack your bags,
And leave tonight.
Don't take your time,
Gotta move your feet,
Don't you miss the flight!
Pack your bags,
And leave tonight.
Don't take your time,
Gotta move your feet,
Don't you miss the flight!

Cool (4x)

Chorus

Cool (8x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)