Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Usher - Intro

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Look how far we've come
You're still here
This is us
These are my confessions
Still going strong
Yeah man
Let it go...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)