Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - Try It On My Own

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
i'm wiser now i'm not the foolish girl you used to know
so long ago
i'm stronger now i've learned from my mistakes
which way to go and i should know
i've put myself aside to do it your way
but now i need to do it all alone

chorus
and i am not afraid to try it on my own
i don't care if im right or wrong
i'll live my the live the way i feel no matter what
i keep it real you know
time for me to do it on my own

it's over know
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)