Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rbd - 5 Minutos

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(anahi)
te encuentro, despierto
me dices lo siento
con una lagrima derramaas

(christian)
me abrazas, me hielo
me pides 1 beso
y yo me quedo sin respirar

(dulce maria)
solo espera 1 momento
solo dime, no es ciertoo

(todos)
solo quedate en silencio, 5 minutos
acariciame 1 momento, ven junto a mi
te dare el ultimo beso, el mas profundo
guardare mis sentimientos
y me ire lejoss de tii

(christian)
tengo tanto miedo
y es ke no cmprendo
que fue lo ke yo he exo mal

(anahi)
me abrazas, me hielo
me pides 1 beso
y yo me kedo sin respirar

(dulce maria)
solo espera 1 momentoo

(anahi)
solo dime no es ciertoo

(todos)
solo kedate en silencio 5 minutos
acariciame 1 momento,ven junto a mi
te dare el ultimo beso, el mas profundo
guardare mis sentimientos
y me ire lejos de tii

(christian y dulce)
dame tu mano, devuelveme el aire
di ke me amas, ke no eres culpablee
por lo menos 1 momento
dime ke esto no es cierto

(todos)
solo kedate en silencio.....
acariciame 1 momento......
te dare el ultimo beso.......
guardare mis sentimientos
y me ire lejos de tiii..

(todos)
solo kedate en silencio 5 minutos
acariciame 1 momento, ven junto a mi
te dare el ultimo beso, el ams profundo
guardare mis sentimientos
y me ire lejos de ti
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)