Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kur Vjen Pranvera 1986

29/03/1986 - 29/03/1986
Prezantuesit: Matilda Makoçi
TV: Rtsh
Radio: Radio Tirana

Ky koncert u mbajt më 29.3.1986 dhe u prezantua nga Matilda Makoçi. Moren pjesë 22 këngë.


Nuk ka akoma asnjë votë


* Kjo nuk është renditja zyrtare e festivalit, por renditja e teksteve më të lexuara në teksteshqip.com gjatë kësaj jave.

Kur Vjen Pranvera 1986 (Tekste & Video)


Komente 0