Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Kook.1

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
BIOGRAFIA: Kook.1 është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Liridon Selimi i njohur si kook.1 eshte i lindur ne Gjilan ne vitin 1992. Shkollen fillore e kreu ne shkollen Selami Hallaqi ne Gjilan, ndersa te mesmen e vijon ne Gjimnazin Zenel Hajdini. Eshte rritur ne Gjilan ndersa me rap / hip-hop filloi te mirrej nga mosha 16 vjeqare. Kenga e tij e par ishte ne bashkpunim me ronin, ndersa arriti ti perfundoj disa kenge te tjera shum te mira, qe me von disa prej tyre u ben hite. Më datë 20 Dhjetor 2009, K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lugatti

Pimpex

Brave-L

Don Xon

Real K

Alb-G

Aga B

Scandali

Hustle5k

Tuzhi-G

Tags: Kook.1, Kook 1, Kook-1


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet