Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi Realizon Set Fotografik Për Vitin E Ri Me Gruan & Vajzën

Nuk ka akoma asnjë votë

[16-12-2015]
Këngëtari nga Gjakova Korab Jetishi ka realizuar së fundmi një fotosesion shumë interesant për festat e Vitit të Ri. Ai ka realizuar disa foto bashk me bashkshorten dhe vajzën e tij pranë Pemës së Vitit të ri duke iu uruar kështu të gjithëve festat.

Korabi ka kohë që nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor në treg edhe pse tashmë ai më shumë angazhohet në Restaurantin e babait të tij "XENI Imperial" në Gjakovë.... (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 0