Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korabi Bashkëpunim Me Rozanën

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[26-04-2015]
Duket si një duet i çuditshëm por do të ndodhë shumë shpejt. Rozana Radi & Korab Jetishi kanë mbledhur forcat për të sjellë në tregun tonë shumë shpejt një bashkpunim.

Edhe pse kanë të dy stile të ndryshme të të kënduarit dhe i përkasin dy zhanreve të ndryshme muzikore, ata do të sjellin në treg një këngë e cila pritet të jetë ritmike verore.

Ende nuk dihet detajet e këngës mirëpo besohet se tekstin e ka shkruar Rozana, e ndërsa videoklipi do të xhirohet në Shqipëri.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1