Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korabi Me Vajzën E Tij Për Dore

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3
[18-05-2015]
Këngëtari i njohur gjakovar Korab Jetishi ka publikuar një fotografi në rrjetin e tij social në Instagram ku shihet dorë për dore me vajzën e tij të vogël Noan.

Ai ka treguar edhe më parë se është shumë i ;lidhur me vajzën e tij dhe se është gati në çdo çast me të.

Në foto shihen Korabi dhe Nora teksa po shëtisnin në një nga rrugët e qytetit të Gjakovës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 5