Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Korab Jetishi - E Tregove Veten

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Tregove Veten".
3. Video është e këngës "E Tregove Veten", por nuk këndohet nga Korab Jetishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Korab Jetishi - E Tregove Veten  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Xhepi"

Pjesëmarrëse në

VFM 2007

Komente

Asnjë Koment

23/04/2007

2007-04-22T23:00:00+00:00Më në fund unë po e di,
përse u ndam unë dhe ti
kush më shumë kët e deshi
isha unë apo tjetri.
Gjithë e din dhe këte mos e fshehë
se tani karin tim e ke
un e pranoj që s`ësht e lehtë
nëse kur të shoh nuk do jesh vetë.

Ishte dëshira jote
nga unë që të ndahesh sonte
mos fol asgjë më tepër se e tregove vetën. [ 2x ]

Nuk e di kjo si ndodhi
por e di kush është fajtori
ajo qka të ka mbetur
është një zemër e tretur.
Gjithë e din dhe këte mos e fshehë
se tani një tjetër e ke
une pranoj që sësht e lehtë
nëse kur të shohë nuk do jesh vetë.

Ishte dëshira jote
nga unë që të ndahesh sonte
mos fol asgjë më tepër se e tregove veten. [ 2x ]


Ky tekst u dërgua nga  chamma
Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet