A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Korab Jetishi - Nisjani Nisjani


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

27/12/2007

2007-12-27T09:45:35

Song from the album:

"Xhepi"


Mos me lut o nene ne shtepi heret te kthehem se po mbeta vetem prap do te thehem ...

E ju orkester sonte mos kurseni notat nisjani shoqeri vetem per shpirtin tim

Ref:
Nisjani nisjani kenges qe ne te dy e kendonim keng e thjesht e dashuris son m'kthen tek ajo

Nisjani nisjani besen e jap hera e fundit eshte qe e kendoj nisjani per heren e fundit e kerkoj...


Lyrics submited by Tina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019