Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - Nje Dit Mir Nje Dit Keq  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

12/02/2013

2013-02-12T02:37:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nje Dit Mir Nje Dit Keq" kënduar nga Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet