Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - Adrenalina  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Boll E Mirë"

Komente

Asnjë Koment

08/07/2012

2012-07-08T22:05:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Adrenalina" kënduar nga Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ari Blue - Adrenalina

Kejt kohen po ta fali
Se shume moti s'jena pa
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na
Kjo o fenomenale
Ça ni kur jena ngat
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na

(refrain x4)
Aaa... Adrenalina
Aaa... Adrenalina na

Kejt kohen po ta fali
Se shume moti s'jena pa
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na
Kjo o fenomenale
Ça ni kur jena ngat
Ti ma ki dhon malin
Se nuk ka si na

(x2)
Se veç une edhe ti e kena fundin
Po du me i vetmi qe ma nxerr gjumin
Hajt kujtoje ti heren e fundit
Heren e fundit
Hey

(refrain x4)

S'kena me lon gat gat gat
Pa u pa une e ti edhe ni nate
Njejt prap prap prap
Po ma hyp adrenalinen nalt
Se lo gat gat gat
Pa u pa une e ti edhe ni nate
Prap prap prap
Po ma hyp adrenalinen nalt

Linda Morina - Adrenalina

Se qka thua hiq sma nin
Se qka dua mir e di
Nga Tirana
Prishtina Tetova
më te mirën,zeshkane
e zgjodha !

Ty të thone
e bukura e nanës
une jam sherri i
mahalles
Ti vet ke thonë
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane.

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

a lelelele alelelelej

Kush ma mir
se une e di
lozanjare
qka don ti
Nga Tirana
Prishtina Tetova
ma te miren
zeshkane e zgjodha

Ty te thone
e bukura e nanes
une jam sherri i
mahalles
Ti vet ke thon
na krejt e dina
kur jam me ty
rritet adrenalina
(adrenalina adrenalina)

Ref (2x):

Xhane xhane
moj zeshkane
t'kam ne zemer
moj shejtane

Ti mir e di
se une jam ai djali
une jam perfekt
e frymen ta nali

aleleleleelej
aleleleelej

Edijan Muhaxheri - Adrenalina

se qka dua hiq s ma
nin se qka dua mir e di
nga tirona prishtina
tetova me te miren
zeshkane e zgjodha
ty te thojn e bukra e nanes
un jam sheri i mahalles
ti vet ke thon na krejt
e dina kur jom me ty
ritet adrenalina adrenalina
adrenalina

ref

xhane xhane moj zeshkane
t kam ne zemer moj shejtane
ti mir e din se un jam ai djali
un jom perfekt e frymen ta ndali.

me se miri un e di lozonjare
q a don ti nga tirona prishtina
tetova me te miren zeshkane e zgjodha
ty te thojn e bukra e nanes un jam sheri
i mahalles ti vet ke thon na krejt e dina
kur jom me ty ritet adrenalina adrenalina
adrenalina

ref

xhane xhane moj zeshkane
t kam ne zemer moj shejtane
t i mir e din se un jam ai djali
un jom perfekt e frymen t a ndali.

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet