Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Jetishi - Shqipërin E Dua  (Feat. Xeni)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Boll E Mirë"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Xeni (Shkelzen Jetishi)

09/07/2012

2012-07-09T15:01:40+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipërin E Dua" kënduar nga Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Korab Jetishi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet