A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Korab Jetishi - Malli


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/04/2017

2017-04-19T18:00:02


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Malli" kënduar nga Korab Jetishi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Korab Jetishi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ami Ceka - Malli

Zemer ti e din shum mir
Se un nuk nali
Ket dashni qe kam per ty
Krejta ti fali

Po lun si djall jo nuk esht normal
Jojojojo nuk esht normal
Po lun si djall jo nuk esht normal 2x
Jojojojo nuk esht normal

A ka me tmarr malli malli ee
A ka me tmarr malli malli ee
A ka me tmarr malli per djali I keq

Azy - Malli

Ref (2X)
Per ty kom munges,
oh sa shum kam mall

Malli me ka marr,
dua te shoh ne gjdo qast

Malli sa shum me ka marr
Malli me ka marr.

Verse (Full)

Kem pas plane t'mdhaja
Per me kon na gjith bashk
E dojshim njani tjetrin
Pse jem n'distanc tash

Per ty kom kom munges
Spo di qysh me t'gjet
T'kom pas sikur plumbin
E ti fluturove shpejt

Prej zemres gjith m'kan dal
Fjalt qe ty ti thash
Veq me t'pas ty ngat,
Me ty me ec gjdo hap

Skom dasht kurr me t'lendu
T'pritsha sikur vjeshta
A e din se veq per ty
Sot i nxjerra kta rreshta

Se di as vet sa t'kom dasht
Nashta najher vet t'kom lon..
Nashta najher t'kom lendu
Ama pa qellim o kon..

Spo di qa me thon veq,
Teper po mungon..
Se di a po m'kupton,
Trregom baby a e'm don

Spe du Vetmin
Spo du me'm shoqnu rakia
Spe du merzin
Te ti osht lumturia

T'kom cop t'zemres
Qata pa ty nuk kompletona
E di ka shum dashni
Ama s'njoh si e jonja
----------------------
Hook (2x)
Per ty kom munges,
oh sa shum kam mall

Malli me ka marr,
dua te shoh ne gjdo qast

Malli sa shum me ka marr
Malli me ka marr

Blake - Malli

zemer veq me ma ni ti mu zonin
ti ki me lyp ton jeten'ton jeten'
sot po bohesh kishe spo ta nin bejbe
neser ki me ni mungesen

o bejbi hajde mos bo llafe me kerku falje
se edhe kur gabon ti une prap kom faje
qellimin qe e ki osht arsya per ndamje
hunes i ka ardh n maje tu mu kap per gjdo fjale(bejbe)

per cdo fjal per cdo nat per cdo cast x2
se ka me tmarr ty malli ka me tmarr ty malli,
ka me tmarr ty malli se ka me tmarr ty malli
ka me tmarr ty malli ka me tmarr ty malli
ka me tmarr ty malli se ka me tmarr ty malli

se ka me tmarr ka me tmarr mallix4

mos e meno qe me mu kthy jom tu tu lut
tka rrejt kush tka thon qe per ty jom tu vujt
kto tripa palidhje bonja tjeter kujt
me pas faj ke shujt, me pas arm ke gjujt

me mharru ti lutesh me pas skleroz
emocionet hard break eki ndiagnoz
veq vjen dita ku zbrasina plotsohen
kom mujt me t dhon dashni skom mujt me ta fal boten

per cdo nat nat don mu kthy ti prap prap
po na na une veq te uroj fat
mfal mfal se nuk bona drama
e si dhurat e ki ni pa pa

per cdo fjal per cdo nat per cdo cast x2
se ka me tmarr ty malli ka me tmarr ty malli,
ka me tmarr ty malli se ka me tmarr ty malli
ka me tmarr ty malli ka me tmarr ty malli
ka me tmarr ty malli se ka me tmarr ty malli

se ka me tmarr ka me tmarr mallix4
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019