Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korabi E Mbyll. Pse?

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[28-05-2015]
Korab Shaqiri ka paralajmëruar shokët dhe ndjekësit e tij në "Facebook" se sonte rreth orës 23 e 59 minuta do ta mbyll profilin e tij zyrtar në "Facebook".

Shaqiri nuk i ka bërë të ditura arsyet e mbylljes së kësaj llogarie, të cilen e adreson prej vitesh.

Megjithatë, adhuruesit e tij shpejtë do të mund të njoftohen me të rejat e fundit të këngëtarit në një llogari tjetër.
 (Indeksonline)Komente 0