Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kjo është Vajza Që “Ia Lidhi” Këmbët Korab Shaqirit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[06-09-2015]
Në intervistë për media këngëtari Korab Shaqiri kishte thënë që 19 shtatori do të jetë data ku ai do të kurorëzojë martesën e tij me Lulkaçela Jashari.

Çifti përndryshe ka gjashtë vjet prej që janë të lidhur së bashku dhe më në fund kanë vendosur që të martohen, raporton Indeksonline.

Për të gjithë ata që nuk e dinë vajza e cila ka bërë që Korabi të bjerë kokë e këmbë në dashuri, është nga Tetova dhe është studente e Stomatologjisë në Universitetin e Shkupit.
 (Indeksonline)Komente 1