Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri Lanson Këngën E Re “Shoku Im”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
[06-04-2016]
Këngëtari i njohur Korab Shaqiri i cili tashmë sukseset i ka të panumërta, sapo ka sjellë këngën e tij më të re e cila pritet të jetë një nga sukseset e radhës.

Kënga është baladë dhe është punuar në studion e Korabit "Barok Studio", me muzikë & tekst nga vetë ai.

Teksti është prekës ku të gjithë mund ta gjejnë vetën. Kënga flet për dashurinë ndaj një miku i cili tashmë nuk jeton. Nuk e dimë nëse kjo këngë ka diçka nga jeta personale e këngëtarit mirëpo një gjë është e sigurt, kjo këngë do thyejë zemrat e gjithë publikut.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Korab Shaqiri - Shoku Im [Teksti dhe Klipi]

Komente 0