A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Korab Shaqiri - Te Kam Gjetur


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  16

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Song from the album:

"Te Kam Gjetur"

Participating in

Zhurma Show 2009

Participating in

Çelësi Muzikor 3

Participating in

Top Fest 6


S'di kur t'kam gjetur
nuk jam penduar shpirti im
më bëre për vete
jam dashuruar ti e di
shkruaje ku të duash shkruaje shkruaje
ti zemër shkruaje thuaje
ku të duash thuaje thuaje
se unë të dashuroooooj

asgjë s'më duhet
veq buza jote ti e di
t'kam veq për vete
e bukura e kësaj bote shpirti im
shkruaje ku të duash shkruaje shkruaje
ti zemër shkruaje thuaje
ku të duash thuaje thuaje
se unë të dashurooooj

Ref:
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
ti zemrën ma ngrohe
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
shpirtin po ma kall magjia jote
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
e bukura e kesaj bote
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
une te kam jeeeeeet

asgjë s'më duhet
veq buza jote ti e di
t'kam veç për vete
e bukura e kësaj bote shpirti im
shkruaje ku të duash shkruaje shkruaje
ti zemër shkruaje thuaje
ku të duash thuaje thuaje
se unë të dashuroj

Ref:
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
ti zemeren ma ngrohe
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
shpirtin po ma kall magjia jote
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
e bukura e kesaj bote
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
une te kam jeeeeeet

shpirt ty të kam gjetur s'kemi për të fjetur
shpirt ty të kam gjetur s'kemi për të fjetur
nga puthjet e tua ti më bën të derdhem për çdo natë
dehemi çdo ditë dehemi qdo natë

Ref:
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
ti zemeren ma ngrohe
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
shpirtin po ma kall magjia jote
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
e bukura e kesaj bote
(më ke gjetur të kam gjetur sonte s'kemi për të fjetur)
une te kam jeeeeeet...


Lyrics submited by Gesa
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019