Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - Vetem Ti (Ta Kam Falur Dashurinë) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21

kush me flet si ti moj zemer
kush me puth si ti ne ender
kush me mbush plot dashuri
vetem ti
vetem ti
ti je nota e par e kenges
ti je zeri im i zemres
kush me mbush plot dashuri
vetem tiii..

Ref:Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

zemer mka mar malli per ata sy
dhe sonte,a sa kisha dasht te jem me ty
kush me vjen qdo nat ne ender
kush me shkrin si ti moj zemer
kush me mbush plot dashuri
vetem ti
vetem ti

ti je nota e par e kenges
ti je zeri im i zemres
kush me mbush plot dashuri
vetem ti

Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

Ta kam falur dashurin
në qdo stinë
dashuriaa ime
ta kam rujt besnikrin,fshetesin
dielli zemres sime

zemer mka mar malli per ata sy
dhe sonte,a sa kisha dasht te jem me ty


Ky tekst u dërgua nga ElmaKorab Shaqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2009
Festivali: Top Fest 7


Korab Shaqiri - Vetem Ti (Ta Kam Falur Dashurinë)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ti (Ta Kam Falur Dashurinë)".
3. Video është e këngës "Vetem Ti (Ta Kam Falur Dashurinë)", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 1