Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - Ska Me Dy Luge Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19

Shko atje te presin Hapur deren
atje me mir ta din Vleren
shko t'kam harruar nuk te njoh
Shko kohen ma ke humbur s'koti
nuk me ben pershtypje Loti
shko kot me sillesh me ste njoh

Ref 2X
Shko atje ku je msuar cili
do le t'mbaje ne duar hajt
rruge ti je msuar me dy lug
oo vazhdo rruge ska me
ngren me dy lug..

shko shko atje ku te ndjek
Fati asnjeher sme del inati
shko harro numrin nuk te njoh
shko kohen ma ke humb s'koti
nuk me ben pershtypje loti
shko kot me sillesh me s'te njoh

Ref 3X
Shko atje ku je msuar cili
do le t'mbaje ne duar hajt
rruge ti je msuar me dy lug
oo vazhdo rruge ska me
ngren me dy lug..


Ky tekst u dërgua nga AgnesaKorab Shaqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 29/03/2011


Korab Shaqiri - Ska Me Dy Luge
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ska Me Dy Luge".
3. Video është e këngës "Ska Me Dy Luge", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 3