A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Korab Shaqiri - Ndalni O Krushq


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

14/07/2013

2013-07-14T01:14:00

sytë e ty të zi flasin me gjuhë zemre kush e ka ndryshuar veshjen e pamjen tënde bardh,bardh kjo vell e jote ngrir si dëbor ka rën mbi shpirtin tim mbi të kuq të buzve tkuqt e qershisë gushëllën mbi faqe zjarr i dashurisë vall ku je nisur sot moj xhan kush ma bëri dashurin kurban REF:(2x) zoti madh q'paskam pas në dor një zambak që iku me dasmorë nëpër pluhur tundet vello e bardh o krushq ndalni se do t'vdes para saj

Më ke lën pa mend zemer moj e ururar ti më ke pas thën me mua do jesh nusëruar bardh bardh kjo vell e jote ngrir si dëbor ka rëne mbi shpirtin tim mbi të kuq të buzve tkuqt e qershise gushëllën mbi faqe zjarr i dashurisë vall ku je nisur sot moj xhan kush ma bëri dashurin kurban REF:(2x) zoti madh q;paskam pas në dor një zambak që iku me dasmor nëpër pluhur tundet vello e bardh o krushq ndalni se do t'vdes para saj

Ku më ike ti dora ime rrall malet me lahut e jugu me kavall ku më ike ti dora ime rrall malet me lahut e jugu me kavall ajo ishe ti e fort sikur troja do të jemi vetëm ne që mund të pushtoja tyyy.


Lyrics submited by Blerina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019