Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - S'ka Si Uskana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Nga do mblodha e nga do shkova , bote e vjeter e bote e re asgje tjeter nuk takova
veq zogjet kendojn ashtu si kendeje vetem cicrima e zogut maliti maliti ma qon mallin tend Uskan ajo ure tej oqeanit ne krahete e tu po vi moj nane vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole
vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole eh eh eh ty te kom atdhe . Ne ate preher perendia nena hise mes planeti gezim e dasma bashk gjithmon flasin ushete egurbetit vetem cicrima e zogut maliti maliti ma qon mallin tend Uskan ajo ure tej oqeanit ne krahete e tu po vi moj nane vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole vetem zogjet kendojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole eh eh eh ty te kom atdhe Cucet e Uskanes syrin rrush te zi kush do qi i ka njohur gjith i kan lakmi Cucet e Uskanes me te bukurat mbi dhe po vin gurbeqaret nuk ka si te ne . vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fol vetem zogjet kenfojn asdhtu si kendej moj Uskan e bukur ty te kom fole eh eh eh ty te kom atdhe

Ky tekst u dërgua nga marigonaPublikimi: 27/12/2013


Korab Shaqiri - S'ka Si Uskana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'ka Si Uskana".
3. Video është e këngës "S'ka Si Uskana", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 0